Palfinger

Austriacka marka Palfinger jest kolejnym przykładem na to, jak niewielka manufaktura założona w 1932 roku stała się potentatem na światowym rynku maszyn budowlanych - specjalizując się zwłaszcza w produkcji dźwigów rozładunkowych, a także żurawi przeznaczonych do załadunku pojazdów. Palfinger Group skupia aż 86 przedsiębiorstw z oddziałami w 130 krajach.

W Polsce najczęściej można spotkać się z liniami produktów marki Palfinger obejmującymi żurawie rozładunkowe (ze specyfikacją uzależnioną od tonometru danych modeli), dźwigi HDS przemysłowe,oraz specjalistyczne żurawie do drewna. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu napraw, remontów generalnych oraz serwisowania silników marki Palfinger. W ramach częściowych działań naprawczych przeprowadzamy m.in. naprawy podzespołów, które obejmują:

  • renowację kolumn obrotu;
  • naprawę układów przeciążeniowych;
  • eparację systemów elektronicznych/elektrycznych maszyny;
  • konserwację zaworów oraz zamków;
  • naprawę rozdzielaczy hydraulicznych - posiadamy rozdzielacze do wszystkich modeli żurawi - zarówno nowe fabrycznie, jak i regenerowane. W naszym asortymencie znajdują się rozdzielacze różnych marek, które można spotkać w żurawiach HDS Palfinger, m.in. Bosch, Danfloss, Hydrauto, Nordhydraulic, Parker;

Poza rozdzielaczami posiadamy w magazynie także części zamienne do jednostek napędowych - cewki, filtry, zawory, zamki, pompy paliwa, powietrza, oleju etc. Kompletna usługa serwisowa (której jakość gwarantujemy na piśmie) dotyczy różnego typu dźwigów, maszyn dźwigowych, jak również żurawi hydraulicznych.