SERWIS KOPAREK, MINIKOPAREK, HDS

Tworząc markę AI Serwis za priorytet obraliśmy świadczenie usług na najwyższym poziomie - zarówno klientom indywidualnym, jak i podmiotom zbiorowym. Zaufały nam dziesiątki renomowanych marek - zarówno z sektora motoryzacyjnego, budowlanego, drzewnego jak i logistycznego.

Działalność AI Serwis opiera się na wieloletnim doświadczeniu w dziedzinie świadczenia usług naprawczych - dotyczących zarówno maszyn budowlanych/przemysłowych, jak i poszczególnych ich komponentów. Posiadamy niezbędne uprawnienia - wydawane przez UDT.

NAPRAWA MASZYN I URZĄDZEŃ

Katalog świadczonych przez nas usług nie ogranicza się do przeprowadzania renowacji czy konserwacji. Prócz tego oferujemy dostęp do wysokiej jakości oryginalnych części maszyn - asortyment naszego magazynu obejmuje elementy wyposażenia do sprzętów najlepszej jakości, wśród których znajdują się takie marki, jak: Aixam, Atlas, Bobcat, Catterpillar, Cummins, Deutz, Fuchs, Ingersoll, Iveco, HIAB, Hyundai, Kubota, Liebherr, Mitsubishi, Schaeff, Yanmar i wiele innych.

Dodatkowo jesteśmy w stanie udostępniać niezawodny sprzęt w ramach wynajmu - zarówno na okres krótko-, jak i długoterminowy. Usługi AI Serwis dostępne są dla Państwa na terenie całego kraju - dzięki posiadaniu wykwalifikowanego personelu, a także specjalistycznych serwisowych samochodów możemy wszędzie stworzyć mobilny warsztat.

ROZWÓJ INFRASTRUKTURY

Realizujemy także cele o bardziej globalnym charakterze, m.in. dzięki dostępowi do parku maszynowego, który przyczynia się do rozwoju infrastruktury - zarówno drogowej, elektrycznej, jak i kolejowej a nawet morskiej.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą - zapewniamy profesjonalne podejście do Klienta, indywidualną wycenę.