Gehl

Gehl to marka o amerykańskim rodowodzie oraz ponad 100 - letnim stażu istnienia. Firmę rodzinną prowadziło początkowo trzech braci (marka po dziś dzień pozostaje w rękach rodziny Gehl).

Początkowo produkowane były nowoczesne (jak na tamte lata) maszyny rolnicze, innowacje cały czas były sukcesywnie wprowadzane. Sukcesy w branży maszyn rolniczych umotywowały próbę (udaną) podbicia kolejnego sektora - maszyn budowlanych. Pierwsza ładowarka została wypuszczona do sprzedaży w 1970 roku, doszło też do ekspansji marki na rynek europejski. Współcześnie przez Gehl produkowane są zarówno maszyny budowlane, jak i rolnicze - m.in. koparki, miniładowarki, frezarki do asfaltu, ładowarki teleskopowe i regularne, zarówno pod szyldem firmy-matki, jak również w połączeniu z takimi gigantami, jak Mustang czy Edge.

Marka Gehl jest renomowanym dostawcą różnego rodzaju sprzętu - koparek oraz minikoparek, ładowarek (rolniczych, skrętnych na 4 koła) i miniładowarek (kołowych, gąsienicowych) oraz innych typów sprzętów rolniczych, a także rozściełaczy asfaltu. Warto zaznaczyć, że w maszynach wykorzystywane są silniki różnych marek - dla naszej firmy nie stanowi to problemu, bowiem wszystkie typy silników są objęte serwisowaniem - zarówno silniki Isuzu, Yanmar, Kubota (stosowane w mniejszych maszynach), jak i silniki Cummins, Deutz, Lombardini oraz Perkins.

Pragniemy zaoferować Państwu najwyższej jakości usługi w zakresie:

  • serwisowania silników do maszyn marki Gehl

  • naprawy silników umieszczanych w ładowarkach budowlanych oraz rolniczych różnorodnego typu (np. ładowarek teleskopowych, gąsienicowych, kołowych);

  • naprawy silników w minikoparkach;

  • reparacji przy pomocy oryginalnych części zamiennych;

Posiadamy w asortymencie bogaty wybór części zamiennych - do wszystkich silników, jakie są umieszczane w maszynach Gehl. Wśród części tych można wymienić: uszczelki, tłoki, pierścienie, głowice, wtryskiwacze, świece, etc. Prócz tego posiadamy w sprzedaży:

  • filtry Gehl i Gehlmax - przeznaczone do koparek oraz innych maszyn tych marek;

  • regenerowane silniki - do wymiany za silnik wyeksploatowany;

  • uszczelki głowic Gehl oraz Gehlmax;

  • części zamienne do jednostek napędowych

Nasze usługi staramy się w jak największym stopniu personalizować - diagnostyka usterek pozostaje bezpłatna, natomiast poszczególne przypadki są rozpatrywane indywidualnie.