Wacker

Przedsiębiorstwo Wacker funkcjonuje na rynku od połowy XIX wieku - oczywiście w tym okresie wielokrotnie zmieniało ono swoją formę. Pierwszy sprzęt przemysłowy manufaktura wyprodukowała po ponad 25 latach istnienia. Z czasem firma zaczęła też otwierać oddziały w innych krajach - ekspansja doprowadziła do licznych fuzji.

Wacker wyspecjalizował się w produkcji maszyn kompaktowych, zwłaszcza tych użytkowanych podczas robót drogowych, ale także rolniczych czy przemysłowych. Do najczęściej nabywanych (a co za tym idzie - podlegających serwisowaniu) maszyn zaliczają się: ładowarki, walce ciągnione, zagęszczarki, przecinarki.

W przypadku koparek i minikoparek marek Neuson oraz Wacker-Neuson mamy w ofercie zarówno:

  • wszelkiego rodzaju filtry do koparek Neuson;
  • części zamienne do silników - pracujących w koparkach bądź w innych maszynach (zwłaszcza do silników Yanmar, które często są eksploatowane w produktach Wacker);
  • prócz kompletnego asortymentu części zamiennych do maszyn (silników) Wacker i Wacker - Neuson posiadamy również pełen asortyment filtrów - paliwowych, kabinowych, powietrznych, olejowych oraz hydraulicznych;

Pełne usługi serwisowe, które możemy Państwu zaproponować w ramach obsługi sprzętów marek Neuson oraz Wacker Neuson obejmują:

  • serwisowanie, naprawy kompleksowe oraz reparacje w przypadku silników;
  • naprawy sprzętu budowlanego - z wykorzystaniem nowych, dostępnych w naszym asortymencie części;