Liebherr

Z niemiecko - szwajcarskim koncernem Liebherr miał styczność chyba każdy, kto działa w branży budowlanej. Maszyny dźwigowe, czyli żurawie różnego typu, jak również inne kategorie maszyn, np. koparki gąsienicowe, ładowarki produkowane przez tę założoną w 1949 roku firmę nieodmiennie cieszą się pozytywną opinią użytkowników. W parze z wysoką jakością produktów idzie też dbałość o to, by wykorzystywać jak najwięcej nowinek technologicznych - dla zwiększenia efektywności przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska naturalnego.

Liebherr to marka posiadająca imponujący katalog produktów - wytwarzanych w zakładach rozmieszczonych na całym świecie. Urządzenia są wykorzystywane głównie w budownictwie, w przemyśle ciężkim, ale warto zauważyć, że firma funkcjonuje na rynku także jako producent sprzętu AGD, sprzętu lotniczego oraz silników przemysłowych.

Prowadzimy kompleksowy serwis oraz świadczymy usługi remontowe silników oraz maszyn marki Liebherr. Można się do nas zgłosić zarówno w celu dokonania generalnego remontu silnika, jak również napraw wymagających mniejszego zaangażowania i czasu. W silnikach przeprowadzamy także wymiany filtrów Liebherr, jak również prace regeneracyjne i naprawcze pomp wtryskowych. Pośród obsługiwanych przez nas urządzeń Liebherr znajdują się oprócz silników również maszyny budowlane oraz dźwigowe - niezwykle popularne w Polsce.

W zakresie serwisowania dźwigów oraz koparek Liebherr specjalizujemy się w:

  • przeprowadzaniu regeneracji elementów konstrukcyjnych maszyn, jak również obrotów kolumn oraz wysuwów;
  • przeglądach technicznych maszyn - zarówno w warsztacie, jak i u Klienta;

Proekologiczne rozwiązania Liebherr sprowadzają się nie tylko do opracowania specjalnych silników diesla ze zmniejszoną emisją spalin (dzięki zastosowaniu technologii SCR oraz zintegrowanego oksydacyjnego katalizatora DOC), spełniającą normę Stage V, ale też do wcielania innowacji w kolejnych projektach - obejmujących np. nowe teleskopowe i przegubowe ładowarki.