Hyundai

Niewiele osób ma świadomość, że marka Hyundai powstała jako firma budowlana. Mimo, iż powstała pod koniec lat 40 XX wieku koreańska firma wielu osobom kojarzy się z osobowymi autami, to warto zauważyć, iż marka Hyundai jest liderem w sprzedaży wózków widłowych. Firma zajmuje się również produkcją profesjonalnych koparek kołowych, koparek gąsienicowych wysokiej jakości, jak również innych maszyn budowlanych czy pracujących na halach/w magazynach.

Koparki Hyundai są niezawodne również z uwagi na dbałość o szczegóły - do poszczególnych modeli w optymalny sposób dopasowywane są jednostki napędowe - m.in. takich marek jak Cummins czy Scania.

Nasz asortyment w zakresie serwisu marki Hyundai jest bardzo zróżnicowany. Posiadamy części zamienne do silnika, który najczęściej znajduje się w wózkach widłowych oraz innych maszynach budowlanych. Elementy silnika Hyundai, które można wymienić w oparciu o posiadane przez nas w magazynie części to: pompy paliwa, wody i oleju, wtryskiwacze, końcówki wtrysków, blok silnika, pierścienie tłokowe, simeringi i uszczelki, w tym uszczelka głowicy, cewki, wały korbowe, korbowody, świece żarowe, tłoki i panewki. Na szczególną uwagę zasługują części do silnika Hyundai D4BB - mające zastosowanie w popularnych wózkach widłowych Diesel - modelach Hyundai HC30 i Hyundai HD30. Mamy w magazynie zarówno nowe i oryginalne części, jak również elementy używane (ale zregenerowane) czy zamienniki.