HMF

Duńska firma HMF istnieje od roku 1945 roku, jednak pierwszy z żurawi wyprodukowano w 1952 roku, ponieważ w pierwszych latach istnienia HMF była skromnym warsztatem przeznaczonym do naprawy rowerów. Obecnie - marka zajmuje się dostarczaniem optymalnych rozwiązań w zakresie produkcji maszyn przeładunkowych oraz dźwigowych, a w swoim katalogi posiada około 100 modeli specjalistycznych żurawi, przeznaczonych również do sprzedaży eksportowej. Jedną z wprowadzonych ostatnio innowacji jest system EVS - jedyny na rynku gwarantujący pełen udźwig urządzenia przy maksymalnym zakresie pracy urządzenia. EVS pełni także funkcję zabezpieczenia dla operatorów. Mimo wzrostu oraz ekspansji marki do innych krajów nie zmieniło się nastawienie do produktu, a ten ma być dostosowany do oczekiwań użytkownika.

W naszej firmie również wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom i zajmujemy się elementarnym, jak i częściowym przeprowadzaniem napraw oraz serwisu żurawi typu HDS firmy HMF.

Nasze usługi obejmują:

  • obsługę żurawi różnego typu - pracujących stacjonarnie, ale również montowanych na samochodach, przyczepach, ciężarówkach, stanowiących integralny element platform kolejowych;

  • reparację poszczególnych układów z wykorzystaniem oryginalnych części;

  • naprawę układów: hydraulicznego, antyprzeciążeniowego;

  • regenerację elementów ruchomych - m.in. kolumn obrotu, wysuwów;

  • regenerację lub wymianę części intensywnie eksploatowanych - zamków, zaworów, rozdzielaczy;

Nasz serwis rozciąga się również naprawy wykonywane w ramach obowiązującej gwarancji. HMF to w naszym kraju jeden z głównych dystrybutorów żurawi i dźwigów HDS.

Rozdzielacz do HMF

Mamy w sprzedaży części układu hydraulicznego do żurawi HMF, m.in. oryginalne rozdzielacze hydrauliczne - w stanie fabrycznym, jak również w wersjach używanej oraz regenerowanej. Oprócz tego nasz asortyment w zakresie części do HMF obejmuje: zaworki, zawory i cewki, rączki sterowania, węże wysokociśnieniowe, konsolki etc. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą, ale i regeneracją poszczególnych elementów.

Obsługujemy rozdzielacze sekcyjne oraz monobloki różnych marek, m.in. Bosh, Danfoss, Hydrocontrol, Rexroth, Nordhydraulic, Parker, Hawe.