Fassi

Włoska firma Fassi została powołana do życia w 1955 roku przez pasjonata mechaniki - Franco Fassi. Już w 1965 roku wyprodukowano pierwszy hydrauliczny żuraw sygnowany nazwiskiem założyciela marki. Współcześnie marka Fassi skupia się głównie na produkcji urządzeń służących do użytkowania na pojazdach ciężarowych. Żurawie HDS (hydrauliczne dźwigi samochodowe) charakteryzuje wysoka nośność, toteż doskonale sprawdzają się w roli nosiciela ładunków takich jak: materiały budowlane, złom. Moc żurawi wyrażony jest w tonometrach - jednostce, która określa udźwig ramienia w danym momencie i położeniu.

W naszej niezwykle szerokiej ofercie usług znalazło się również miejsce dla serwisowania oraz naprawy wyrobów włoskiej marki Fassi. Proponujemy zarówno serwis, naprawę jak i UDT każdego z modeli żurawi/dźwigów produkowanych przez Fassi.

Dostępne usługi mogą być świadczone w formie kompleksowej - np. jako całościowy remont, jak również szczegółowo - gdy chodzi o naprawę, wymianę podzespołów lub regenerację jednego z podzespołów czy układów - mechanicznych, hydraulicznych, elektrycznych, elektronicznych. Każdorazowo najważniejsza jest komunikacja z klientem. Warto jednak podkreślić, iż znajdujemy się w położeniu, w którym posiadamy pełny dostęp do wszystkich części zamiennych/eksploatacyjnych. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem renomowanej marki Fassi.

Regularna konserwacja oraz serwisowanie silników jest w przypadku urządzeń hydraulicznych priorytetem. Elementy narażone na szybszą eksploatacje muszą być systematycznie regenerowane lub wymieniane. Wśród części zamiennych, które możemy Państwu zaproponować znajdują się m.in. rozdzielacze hydrauliczne oraz części do żurawi HDS (np. zawory, zamki, filtry, cewki), które poddawane są wysokim obciążeniom, również w trudnych warunkach atmosferycznych.

Naprawa i konserwacja HDS oferowana przez nasz serwis obejmuje nie tylko żurawie samochodowe, ale też przemysłowe czy leśne.