Effer

Effer to uznany włoski producent żurawi hydraulicznych w szerokiej gamie modeli o licznych zastosowaniach. Unikalność produktów wypuszczonych na rynek przez markę Effer polega na tym, że łączą one dwie pozornie sprzeczne cechy. Żurawie posiadają lekką konstrukcję, niemniej jednak są niezwykle wytrzymałe i mają wysoką nośność. Dzięki temu wyroby Effer zyskują na popularności - i to w skali globalnej. Coraz częściej są też wybierane na terenie naszego kraju. Dlatego mamy przyjemność poinformować Państwa, że świadczymy kompleksowe usługi z zakresu serwisowania oraz dostarczania części zamiennych do wszystkich typów żurawi tej marki.

Hydrauliczne żurawie marki Effer to wysokiej jakości produkty wymagające odpowiedniej konserwacji. Serwisujemy urządzenia tej marki niezależnie od ich rozmiaru - od najmniejszych, przeznaczonych do użytku codziennego po specjalistyczne, stosowane jako element wyposażenia platform okrętowych. Oferujemy szeroki wachlarz usług, który obejmuje naprawy zarówno objęte gwarancją, jak i te po upływie okresu gwarancyjnego.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem marki EFFER - zarówno w zakresie napraw, jak i serwisowania. Można nam powierzyć takie zadania, jak:

  • całościowe remonty urządzeń;

  • reparacje poszczególnych układów - np. elektronicznego, elektrycznego czy hydraulicznego;

  • wymianę filtrów hydraulicznych;

  • dostawę części zamiennych, jak również dodatkowych elementów, takich jak: chwytaki, łyżki, haki i inne;

  • konserwację, przeglądy w ramach gwarancji oraz nieobjęte takową;

  • usuwanie wycieków i innych drobnych usterek;

  • uzupełnianie DTR (dokumentacji techniczno - ruchowej);

Warto podkreślić, iż w zakresie serwisowania i napraw żurawi Effer jesteśmy przede wszystkim otwarci na dialog z klientami oraz indywidualizację oferty. Jako autoryzowany przedstawiciel marki, która pozostaje jednym z największych dostawców żurawi przeładunkowych mamy możliwość przygotowania naprawdę dopasowanej i korzystnej dla odbiorcy oferty.