Doosan

Doosan Group jest to koncern południowokoreański. Korzenie firmy sięgają końca XIX wieku, natomiast historia Doosan Heavy Industries & Construction rozpoczęła się w roku 1962. Z czasem marka rozszerzyła swoją działalność na wiele branż, do dnia dzisiejszego zajmuje się jednak produkcją pojazdów specjalistycznych oraz silników do nich przeznaczonych, jak również produkcją aut osobowych. Daewoo to marka południowokoreańska dobrze znana w Polsce, głównie za sprawą swojej oferty w sektorze samochodów - osobowych czy dostawczych. Koncern Daewoo posiada również sektor wyspecjalizowany w produkcji maszyn budowlanych, powołany do życia w 1967 roku. W 2001 roku Daewoo połączyło siły z koncernem Doosan - stąd wiele produktów sprzedawanych jest pod podwójną nazwą.

Przeprowadzamy naprawy silników typu diesel - w maszynach budowlanych Doosan oraz Daewoo. Oferujemy także usługi remontowe w przypadku silników Doosan wymagających kompleksowego działania.

Obsługujemy szeroki zakres silników z maszyn Doosan i Daewoo - znajdują się wśród nich takie modele, jak: V365T, G424, DV15T, DV11S, DV11, DL08, DL06, DE58TIS-C, DE12, DE08TIS, DE08TIS, DB33, D427, D2848, D2366 / Turbo, D1146, DC24.

Sprzęty znajdujące się katalogu Doosan, które obejmujemy naszymi usługami serwisowymi to: koparki kołowe i gąsienicowe, ładowarki kołowe i teleskopowe, minikoparki, wózki widłowe i wozidła technologiczne. Nasza oferta obejmuje zakładanie i wymianę filtrów, wymianę części silnikowych na nowe, naprawy oraz remonty innego rodzaju - zarówno całościowe jak i szczegółowe. W przypadku sprzętów Daewoo Doosan naprawiamy i serwisujemy na takich samych zasadach: miniładowarki DSL, koparki Solar, koparki gąsienicowe, ładowarki MEGA - w szerokim wyborze modeli.

Posiadamy w sprzedaży filtry do wybranych maszyn Daewoo i Doosan, z podziałem na filtry paliwa, oleju, hydrauliczne, powietrza, kabinowe, odpowietrzniki i inne. Oprócz tego oferujemy takie usługi, jak:

  • Naprawa pomp wtryskowych Doosan

  • Uszczelki silnika Daewoo Doosan

  • Uszczelka głowicy silnika Daewoo Doosan

  • Części zamienne silnika Daewoo Doosan